Twoja interaktywna Soma
| powrót do strony startowej |

... regulamin ...


Regulamin z dnia 1.09.2017 r.
Zamawiając nasz towar i składając zlecenia przez Internetowy system zamówień przyjmujecie Państwo do wiadomości i zgadzacie się na poniższe warunki.


1. Dostęp do systemu
Dostęp do systemu jest możliwy tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Rejestracja jest bezpłatna i dokonuje ją użytkownik poprzez wypełnienie formularza na naszych stronach internetowych.
Do przeprowadzenia prawidłowego procesu rejestracji potrzebna jest weryfikacja adresu email przez użytkownika i odbywa się ona poprzez kliknięcie w specjalnie spreparowany link w liście wysłanym na podany podczas procesu rejestracji adres email.
Do składania zamówień online bez ograniczneń konieczna jest weryfikacja użytkownika przez naszego pracownika. Weryfikacja odbywa się w najkrótszym możliwym czasie. Zastrzega się możliwość uzależnienia weryfikacji od dostarczenia dodatkowych dokumentów firmy.


2. Zamówienia na materiał cięty
Zamówienie wypełnia klient ponosząc konsekwencje za błędy we wprowadzonych wymiarach.
Złożenie zamówienia nie jest jednoznaczne z dokonaniem zakupów i nie oznacza sprzedaży na odlgłość. Ze względu na to, iż cały czas trwa sprzedaż towarów w naszej hurtowni, konieczna jest ostateczna weryfikacja dostępności zamówionych pozycji oraz ustalenia ilości potrzebnego materiału. Po sprawdzeniu potrzebnych informacji otrzymacie Państwo list email oraz / lub wiadomość SMS z informacją dotyczącą ilości potrzebnego materiału i terminu jego odbioru. Jednocześnie informujemy, iż zamówienie po potwierdzeniu nie podlega modyfikacji.


3. Oklejanie
Informujemy, iż nie istnieje pełna powtarzalność kolorystyki obrzeża, oznacza to, iż krawędź oklejana może znacząco różnić się od koloru płyty meblowej. Nie stanowi to jednak podstawy do reklamacji usługi. Wybór koloru obrzeża należy do zleceniodawcy, a w przypadku braku wskazania do wykonawcy usługi. Przy oklejaniu 0,5 mm i 2 mm wymiar elementu podajemy na gotowo - bez odejmowania grubości obrzeża.


4. Odbiór materiału
Odbiór materiału musi nastąpić w godzinach pracy hurtowni, najpóźniej do 48 godzin od wskazanego dnia odbioru. Nieodebranie materiału we wskazanym terminie skutkuje dodatkową opłatą w wysokości 10 zł netto za 1 dzień przechowywania. Nie ponosimy odpowiedzialności za materiał nie odebrany po 48 godzinach od wskazanego dnia odbioru. W przypadku nie odebrania przez klienta pociętego materiału po upływie 20 dni roboczych od daty wykonania zlecenia firma SOMA Sp. z o.o. dokonuje rozliczenia zaliczki oraz usunięcia z magazynu pociętych elementów bez uprzedniego informowania o tym klienta. Pozostawione na stolarni odpady automatycznie stają się własnością firmy Soma.


5. Potwierdzenie SMS
W trakcie składania zamówienia istnieje możliwość dla wybranych użytkowników wybrania opcji informacji o dacie odbioru oraz ilości potrzebnego materiału w formie SMS. Usługa SMS jest usługą bezpłatną w okresie promocyjnym (do odwołania). Jednocześnie z informacją SMS otrzymacie Państwo list email. Firma Soma sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu SMS lub za błędy transmisyjne.


6. Zaliczka
Klienci, należący do grupy klientów, od których wymagana jest wpłata zaliczki zostaną o tym poinformowani w liście email potwierdzającym złożenie zamówienia. Znajdą tam również informację dotyczącą sposobu wpłaty zaliczki oraz jej wysokości. Od wpłaty zaliczki uzależniony jest dalszy przebieg zamówienia. Brak wpłaty zaliczki w określonym terminie automatycznie usunie zamówienie z planu produkcyjnego.


7. Pozostałe informacje
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane parametry techniczne nie zawierają braków lub błędów. W przypadku wątpliwości przed złożeniem zlecenia prosimy o kontakt.
Informacje zawarte w naszym serwisie nie stanowią oferty handlowej. Wszystkie zamówienia będą sprawdzone i realizowane zależnie od dostępności towaru.Rachunek bankowy do wpłat: ING Bank Śląski nr 24 1050 1399 1000 0022 5474 9035

Korzystanie z niniejszej strony internetowej (serwisu) oznacza akceptację naszego regulaminu oraz polityki cookies. Złożenie zamówienia nie oznacza zawarcia transakcji. Przedstawione tutaj ceny oraz propozycje są orientacyjne i nie stanowią oferty w rozumieniu k.c. Zastrzega się prawa do kopiowania, rozpowszechniania i wykorzystania wszelkich materiałów własnych umieszczonych na stronie. Znaki towarowe oraz nazwy własne firm i produktów umieszczone na stronach należą do ich właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone! (c) Soma sp. z o.o.
IDX