Soma - wszystko do produkcji mebli
.:: Strona glówna : O firmie : Regulamin : Szybki start : Pomoc : Kontakt ::.
      Logowanie
Użytkownik:
Hasło:
Zapomniałem hasła
      Nowy użytkownik
Aby skorzystać z naszego systemu subskrypcji musisz założyć konto.

      Szybki start
Nie wiesz jak założyć ko- nto, a może masz proble- my ze złożeniem zamó- wienia online lub importem danych?
Jeżeli potrzebujesz pomo- cy ściągnij krótki poradnik szybki start.Jak złożyć zamówienie w 3 minuty?
Teraz możesz złożyć zamówienie na materiał cięty w 3 minuty, bez wychodzienia z biura lub warsztatu. Czy to możliwe? Tak, jak najbardziej!

Krok 1 - załóż konto i potwierdź adres email.
Aby jeszcze bardziej ułatwić cały proces, dzięki założeniu konta nie ma konieczności każdorazowego wpisywania danych kontaktowych. Dodatkowo masz dostęp do wielu funkcji np. historii zleceń. Aby założyć konto skorzystaj z tabelki po lewej stronie, przejdź do formularza rejstracyjnego i wypełnij go.

Krok 2 - nasz przedstawiciel zweryfikuje Twoją firmę.
Dzięki temu, iż nie jesteś anonimowy a Twoja firma jest sprawdzona przez naszego przedstawiciela - nie wymagamy dodatkowych potwierdzeń, a także nie weryfikujemy zamówień telefonicznie. Pozwala to przyśpieszyć cały proces.

Krok 3 - formularz zamówienia.
Teraz już możesz składać zamówienia bez ograniczeń. po przyjęciu przez naszego przedstawiciela zamówienia otrzymasz informację poprzez email lub SMS o terminie odbioru oraz ilości potrzebnego materiału (ilość płyt).

Zachęcamy do importu danych
Dzięki importowi danych np. z arkusza kalkulacyjnego cały proces można skrócić do przysłowiowej minuty. Dokładniejsze informacje w dziale import danych. Bardzo zachęcamy do tego sposobu składania zamówień.
.:: Strona glówna : O firmie : Regulamin : Szybki start : Nowy użytkownik : Pomoc : Kontakt ::.
(c) Soma sp. z o.o. 2008 - 2016 r. Wszelkie prawa zastrzeżone !!!
Przedstawione tutaj cenniki oraz propozycje nie stanowią oferty w rozumieniu k.c. Zastrzega się prawa do kopiowania, rozpowszechniania i wykorzystania wszelkich materiałów własnych umieszczonych na stronie. Znaki towarowe oraz nazwy własne firm i produktów umieszczone na stronach należą do ich właścicieli. Wszelkie prawa do zastosowanych rozwiązań, skryptów, projektu, enginu, pomysłu oraz ostatecznego opracowania graficznego zastrzeżone! (c) A.Korczyński 2008-2016 r.